HAKKIMIZDA

62. yılımızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekten yana kıvanç duymaktayız.

1958 yılı Muş merkezde UYGUN TİCARET‘in ilk temellerini atan dedemiz MEHMET ENVER UYGUN‘u saygıyla anar, bizlere bırakmış olduğu mirastan yana gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz.

24 yıllık tecrübeden sonra 1983 yılında oğlu MURAT UYGUN, UYGUN TİCARET ismiyle İstanbul’da ticarete devam bayrağını teslim almıştır. Emin.nü’n de şu anda merkezimiz olarak hala ticarete siz saygın müşterilerimizle devam etmektedir.

Genel inşaat malzemeleri toptancılığı ile başlayan merkezimizde ürün çeşitliliği talepleriniz doğrultusunda arttırılmaya çalışılmış bu gün geldiğimiz noktada inşaatlarda kullanılan her türlü el aletleri, yardımcı malzemeler, zincir çeşitleri, kalıp elemanları, demir aksanları, plastik temel elemanları, tarım aletleri, emniyet malzemeleri ve her geçen gün genişleyen ürün yelpazemizle sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

UYGUN TİCARET sadece İstanbul değil hem Türkiye’nin dört bir yanı hem de yurtdışı sektörde hizmet kalitesini en yüksek düzeyde devam ettirmektedir.

Bu amaçla 2003 yılında MURAT UYGUN LTD. ŞTİ. olarak yola devam etmeye karar vermiş ve bu karar doğrultusunda Zeytinburnu-Demirciler sitesinde açtığı şubesinde ü.üncü kuşak ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Bu uzun yolculukta tercihlerinizin bizden yana olmasından dolayı sizlere teşekkürü bir borç bilir daha uzun yollara sonraki kuşaklarımızla devam etme temennilerimizi bildiririz.